Банер
Back Гніздечко Гніздечко Сюжети Сумно… Знайдено ще одну причину жіночої самотності

Сумно… Знайдено ще одну причину жіночої самотності

Американські вчені із університету Айови проаналізували дані близько 4 тисяч анкет, які заповняли жінки–добровольці, котрим було запропоновано відповісти на питання про шлюб, сім'ю і секс.

Одним із ключових факторів дослідження був вік, у якому респонденти втратили цноту, а також тривалість перебування в шлюбі і кількість розлучень.

Результати показали, що серед дівчат, які почали займатись сексом у підлітковому віці (від 13 до 16 років), 31% розлучаються уже впродовж перших 5 років після весілля, а до 10 років шлюб зберігає не більше половини опитаних. Серед тих, хто не поспішав розлучитися з невинністю, відсоток розлучень вдвічі менший – 15% і  27% відповідно. Також “молоді та ранні”, яких виявилось серед опитаних близько 15%, у 2,5 раза частіше народжують дітей ще до шлюбу.

Дослідники вважають, що тенденція до зниження віку втрати цнотливості обумовлена відкритістю і доступністю інформації на цю тему, яку неважко знайти в інтернеті, у глянцевих журналах та й у житті.

Медики вже давно попереджали про негативні наслідки ранніх статевих зв’язків, які для недосвідчених підлітків можуть завершитися венеричними хворобами або незапланованою вагітністю.

Георгій МЕЛЬНИК. (З книги “Ключі до щастя”).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Фотогалерея